Płyty        Najnowsza produkcja Stowarzyszenia "Nasze Miasto Wrocław" już w sprzedaży. Płyta Róży Wiatrów - "Korsarska Brać" do nabycia w pubie Gawra pl. Wróblewskiego oraz w tawernie Wybrzeże Wyspiańskiego 40 lub w sprzedaży wysyłkowej - informacje pod telefonem 605 434 218 lub e-mail samanta@szanty.art.pl w cenie 25 zł.

Dla wszystkich posiadaczy kuponów z koncertu Róży Wiatrów, który odbył się dnia 19.02.2004 płyta po promocyjnej cenie 15 zł

Oprócz tego oferujemy stałe pozycje również w cenie 25 zł:
 • Orkiestra Samanta - "Kurs do domu",
 • Chór Wujów - "Żeglarska Pieśń",
 • Ryszard Muzaj - "Jesienne Zwierzenia" .
  NOWOŚĆ - Róża Wiatrów "Korsarska Brać"

    

  Archiwalne nagrania Chóru Wujów

    

  Ryszard Muzaj "Jesienne zwierzenia"

    

  Orkiestra Samanta
"Kurs do Domu"        Orkiestra Samanta wydała pierwszą płytę "Kurs do domu". W całości zawiera ona autorski materiał - 13 utworów. Oprócz znanych z licznych występów są też nowe piosenki. Starszy materiał znany fa-nom Orkiestry jak choćby "Skrzypki" czy "Stary Żaglowiec" został nagrany w zmienionej aranżacji co dało wyczuwalny powiew świeżości. Trzy nowe utwory: "Żeglarz Cyganem", "Morska Przygoda" i "Ciągnij w górę" potwierdzają że Orkiestra nie stoi w miejscu ale rozwija swój warsztat muzyczny stając się w pełni profesjonalnym zespołem. W dołączonej książeczce znajdują się teksty i chwyty na gitarę. Płytę można zakupic bezpośrednio - kontakt telefoniczny: 0-605-434218 lub e-mail: samanta@szanty.art.pl, cena wynosi 25zł + koszty przesyłki. Orkiestrze życzymy sukcesów i czekamy na kolejną płytę.

 •  
  Ostatnia aktualizacja 19/02/2004