RYCZĄCE DWUDZIESTKI - Szanty w Starym Klasztorze!

W oczekiwaniu na festiwal „Szanty we Wrocławiu 2022” zapraszamy na spotkanie z jednym z najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny szantowej.

15 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze zagrają dla nas RYCZĄCE DWUDZIESTKI!

Ryczące Dwudziestki (RO 20´s) to tradycyjny męski KWINTET, który jako instrumentalno-wokalny KWARTET, zaprasza wszystkich na wspólny rejs przez rozbujane wody piosenki żeglarskiej. Spotkanie z zespołem zawsze obfituje w muzyczne wrażenia estetyczne i gwarantuje wszystkim radosną pracę rękoma przy rytmicznych szantach - morskich pieśniach pracy. Nie zabraknie romantycznych ballad jak i energetycznych piosenek autorskich - wszystko w nurcie folk i opakowane marzeniami o dalekich podróżach po kres horyzontu.

Zespół od 1983 roku koncertuje w Polsce oraz za granicą. Dotychczas spotkał się z uznaniem w takich krajach jak Norwegia, Niemcy, Holandia, Kanada, Stany Zjednoczone Ameryki i nawet Słowacja „Hiszpańskie Dziewczyny”, „Few Days”, czy „Jasnowłosa”, to piosenki, które powinny być wystarczającą zachętą do rozśpiewanego spotkania.

Podczas koncertu w Starym Klasztorze wystąpią:
Wojciech Dudziński „Sęp”
Andrzej Marciniec „Martinez”
Bogdan Kuśka „Bodziec”
Łukasz Drzewiecki „Matrix”

  • 15.12.21, godz. 20.00 - Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
    Szanty w Starym Klasztorze
    RYCZĄCE DWUDZIESTKI
    miejsca siedzące: 60 zł - przedsprzedaż, 70 zł - w dniu koncertu
    miejsca stojące: 45 zł - przedsprzedaż, 50 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl


 
Ostatnia aktualizacja 18/10/2021